Reikia pagalbos?

 

Kopijavimo popierius

popierius-COPY

Rekomenduojame

Mobilus barkodas

Techninis įmonių aptarnavimas

Kodėl mes?
Naudodamiesi mūsų paslaugomis Jūs ne tik sutaupysite įmonės lėšas, skiriamas darbuotojo atlyginimui bei mokesčiams (galite sutaupyti iki 85 proc. išlaidų), bet ir sulauksite visapusiškos pagalbos kompiuterių ir tinklo priežiūros klausimais. Atliksime Jūsų įmonės tinklo optimizavimą ir reikiamus darbus, atnaujinsime ir pataisysime kompiuterinę įrangą, atliksime įmonės kompiuterių saugumo auditą, programinės įrangos naudojimo analizę, įdiegsime ir prižiūrėsime rezervinių kopijų ir esminių tinklo resursų monitoringo sistemas.

Su savo klientais dirbame lanksčiai, siekiame naudos Jums, atvykę ar bendraudami telefonu visada ieškome būdų ir alternatyvių variantų, labiausiai tinkančių konkrečiai situacijai spręsti.

Ieškome sprendimų, kaip pagerinti Jūsų darbo ar prietaisų kokybę
Stebime savo klientų tinklo darbo greitį ir procesus, siekiame optimizuoti tinklą, todėl pasiūlome ką reikėtų pakeisti norint pagerinti darbo kokybę. Padedame išvengti didelių investicijų, jei tai yra įmanoma.

Sugedus prietaisui visada ieškome, randame ir pasiūlome Jums kelias remonto, keistinų dalių ar kitas alternatyvas. Tik Jums nusprendus atliekame reikiamus darbus.

Dėl savo veiklos masto ir dydžio į klientų užklausas reaguojame greitai, visada esame pasiekiami savo klientams, lanksčiai bendraujame su klientais, siekiame naudos Jums. Esame šios srities specialistai, todėl visiškai atsakome už savo darbo kokybę.

 

Kontaktai

Draugystės g. 22, Mažeikiai | Žemėlapis
Tel.: (8-443) 98871
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Daugiau...